Методика

Лінгвістичний центр Carpe Diem – це прогресивний тренінгів центр зі сучасними ефективними методиками навчання та висококваліфікованими викладачами. Вивчити англійську у Львові швидко та ефективно Ви зможете  нашому лінгвістичному центрі. Ми пропонуємо вивчення іноземних мов за методами Каллана (Callan Method), Коучингу та системного підходу, що дозволить опанувати мову набагато швидше, ніж при звичайних методиках.

Метод Каллана (Львів) – цей використовують у Кембриджському університеті. Він полягає у природному вивченні мови, так як ми вивчали українську у дитинстві. Англійська тут звучить 60 секунд на хвилину, 60  хвилин у годину, що дозволяє повністю переключитися і почати думати англійською.

Технологія «Коучинг» (Львів) англійською – це тренувальний підхід у навчанні, що розкриває власний потенціал студента. Інформація засвоюється на основі фрагментарного та системного підходів. Динамічна, емоційна та жива атмосфера на кожному занятті!

Панорамний підхід у навчанні полягає у подачі всієї структури англійської мови у вигляді панорамної карти простих схем та таблиць. У наших студентів є можливість «піднятися» над всією структурою англійської мови та зрозуміти її логіку!

У лінгвістичному центрі Carpe Diem здійснюється підготовка до ЗНО (Львів) чи міжнародних екзаменів IELTS, TOEFL, співбесіди Worl and Travel. Також ми пропонуємо корпоративні заняття з англійської для компаній з можливістю виїзду викладача до клієнта.